top of page

Про мене

Image (2).jpg
Мій підхід

До кожного пацієнта підходимо індивідуально. Наша мета - мінімізувати час, необхідний для максимально можливого відновлення.

 

Ми створюємо новий вимір лікування: використовуємо сучасні, водночас перевірені та ефективні терапевтичні методи.

 

Безпека пацієнтів для нас дуже важлива.Завдяки комплексному досвіду підходу наша реабілітація приносить хороші результати.

 

Тісно співпрацюємо з іншими спеціалістами, зокрема ортопедом та остеопатом 

Мій досвід

Роботу з найменшими пацієнтами розпочала у 2006 році у відділенні інтенсивної терапії новонароджених.  Це  дало мені колосальний досвід і розуміння незвичайної складності роботи з новонародженим, а водночас величезне бажання  подальшого розвитку в цьому напрямку. Отримати нові знання і досвід ще зі студенських років допомогла співпраця з закордонними клініками та центрами фізичної терапії Польщі та Словаччини, а у 2013 році пощастило  стати стипендіаткою фундації Children’s Medical Care Foundation (CMCF).

На сьогоднішній день працюю у медцентрі фізичної терапії Skymedic (Краків) і веду індивідуальну практику фізіотерапевтичну , консультую діток 0-18 років, реалізовую домашні візити. Індивідуальний підхід до маленького пацієнта, розуміння його дитячих потреб і вміння збудувати приязну для дитини атмосферу впливає на ефективну роботу. План терапїії завжди індивідуальний, залежний від потреб дитини. У своїй роботі застосовую сучасні доказові методи фізіотерапевтичного обстеження та терапії. 

Освіта
МАГІСТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Львівський державний університет фізичної культури, 2012

(Україна)

ФІЗІОТЕРАПЕВТ

Академія фізичного виховання ім. Єржи Кукучки 2019 (Польща)

ФІЗІОТЕРАПЕВТ

Краківська вища школа промоції здоров'я, 2016 (Польща)

Сестринська справа

Самбірський медичний коледж, 2006

Україна

Дизайн без назви (9).png
Марта занимаеться с нашим сыном. Очень довольны результатом и очень ей благодарны. Она замечательный человек и однозначно профессионал своего дела. Будем продолжать работать с Мартой и в будущем и очень всем её рекомендуем      Екатерина Ш.
Очень рекомендую Марту,человек на своём месте,профессионал!   Оксана К.
bottom of page